Війна вкрала дитинство у наших діточок!

Ми разом з командою волонтерів робимо все, аби  допомогти дітям забути  хоч на деякий час про війну

Російські загарбники знищують наші дитсадки, школи, руйнують домівки. Боляче дивитися  в очі малечі, яка разом з батьками приходить до нашого Благодійного центру «Українці переможуть!» в Кривому Розі.  Згорьовані матусі, діти, які пізнали  біду  і вже розпізнають звуки артилерії, градів, знають, що таке війна і бомбосховище.   Цього в 21 сторіччі не повинно бути, як і знищення розвиненої території,  вільної нації.

Українці переможуть!

 Ми разом з командою волонтерів робимо все, аби  допомогти дітям забути  хоч на деякий час про війну, побути в безпеці, розважитися з іграшками, поїсти смаколики  і просто відпочити. 

 Ми в боргу перед малечею, не пробачимо вкрадене дитинство у наших дітей. Ми, дорослі, сьогодні, згуртувавшись, воюємо на фронті, працюємо на перемогу в тилу, аби в Україну повернувся мир, аби побачити щасливі посмішки наших дітей в рідних домівках!

  А  День захисту дітей ми обов’язково відзначимо  після перемоги всі  разом і в  безпеці! Українці переможуть!

Ігор Йосипенко, депутат Херсонської обласної ради