Сьогодні у Херсоні відбудеться творча зустріч з волонтеркою та відомою українською письменницею Тамарою Горіха Зерня

Буде презентовано нову книгу авторки — «Принцип втручання».

«Принцип втручання» — це новий детектив. І одночасно не детектив. Це драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія. Це книга, на якій можна ворожити. Або різко закрити і кинути в обличчя ворогу, хай навіть твій ворог тимчасово дивиться на тебе із дзеркала.

Героїня книги — жінка з дірою у грудях. На тому місці, де мало б бути серце, у неї діра. Діра, у якій кілком стирчить загибель на війні чоловіка, з яким вона так і не встигла ані попрощатися, ані з’ясувати стосунки. А ще особиста юнацька драма, а ще ряд таємниць, які, з одного боку, нас не вбивають, а з іншого — чомусь не роблять сильнішими. Єдиною опорою і розрадою Станіслави стала робота. Чистий холодний розум, логіка і математика, ось її безпечна гавань, ось світ, у якому вона задає власні правила гри і почувається у безпеці.

І з цього світу формул і рівнянь її висмикує прохання, яке неможливо відхилити. Але і погодитися теж неможливо, тому що це дивно. І абсолютно нелогічно. І ще трошки смертельно небезпечно. А втім, доцент кафедри вищої і прикладної математики перетворюється на кухаря. І сім днів проводить у місті свого дитинства, з якого вона колись вилетіла пробкою і поклялася ніколи не повертатися.

Захід відбудеться за адресою: ДМШ 1 Херсон, вул. Лютеранська, 18.

Початок о 17:30.

Беріть друзів і неодмінно приходьте на такий крутий захід. До зустрічі!