Депутатка Херсонської міської ради від партії «ЄС» Оксана Погомій: «ПЦУ Храм Св. Петра Могили та Собор Успіння Пресв. Богородиці» — це центр духовної культури»

«Я назву цей Храм так! В нього є душа. Правда!

Недільна школа — де вчать грати на бандурі, малювати, проводять майстер-класи і головне — тут Україна! Бібліотека української літератури, в якій є наші сучасні автори. Діюча — подивіться на світлини. Дитячі книжки, якщо дуже сподобались, то можна взяти себе назавжди! Тут є Кобзар якому 80 років. Тут є книга про УПА — саміздат тих років. Писати можу довго але слова не передадуть всіх емоцій. Храм будється за рахунок пожертв. І були часи, коли тогдашній мер міста казав — тут ніколи не буде українського храму….. і де той мер? А Храм є!

Хто захоче щоб за його здоров‘я звучали молитви… долучайтесь!Це важливо щоб за двадцять км від війни з росією був наш! Український, духовний і культурний центр! І ще. Я бачу так — у нашій області теж такий центр повинен бути! Справа Громад Херсон — беремось за таку справу? Ми зможемо! Впевнена! Слава Україні!».