Херсонська міська рада підтримала звернення ініційоване «Європейською солідарністю» щодо протидії поширення захворювання на COVID-19

В п’ятницю, 2 квітня,  під час пленарного засідання сесії Херсонської міської ради членкиня фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Оксана Погомій виступила із зверненням щодо протидії поширення захворювання на COVID-19.

Відповідне звернення підтримали 32 депутата міської ради, не приймали участь у голосуванні лише представники фракції Слуга народу.

Як відомо в Україні наростає третя хвиля пандемії, до якої влада знову виявилася не готовою. Адже, якщо у Європі зростання захворюваності стримується розгортанням вакцинації, то Україна у цьому питанні далеко відстала. Кількість хворих на корона вірус зростає, але той факт, що кожен третій хворий на коронавірус в Україні госпіталізується, свідчить про неправдивість ковідної статистики МОЗу.

«Низькі темпи вакцинації є смертельно небезпечними для багатьох людей, які можуть захворіти новими, більш агресивними штамами вірусу. За даними Держстату у січні 2021 року смертність перевищила смертність рік тому на 7,5%, що може свідчити про прихований розвиток пандемії, адже за офіційними даними МОЗ смертність від ковід менша. В більшості країн світу, де розпочалася своєчасна вакцинація, темпи розповсюдження хвороби значно впали. Крім того дуже лякає той факт, що процес обладнання киснем ліжок в лікарнях на сьогоднішній день де-факто зупинився. Також виникають збої з поставками медичного кисню до тих лікарень, де такі ліжка створені»,- зазначила у своєму виступі  Оксана Погомій.