Херсонці вимагають справедливих тарифів

Заява депутатів Херсонської обласної ради від партії «Європейська Солідарність».

Прийдіть до облради 21 січня о 9.30, аби довести, що херсонці вимагають справедливих тарифів, і змусити депутатів виконати те, заради чого їх обрали — захищати людей від свавілля чиновників.

«Херсонщину, як і всю Україну, накрила хвиля протестів проти грабіжницької тарифної політики нинішньої влади.

Ми завжди піднімали питання тарифів і завищених цін на газ і озвучували план дій для зниження тарифів, який полягає в тому, щоб природний газ вітчизняного видобутку українцям продавали за тією ціною, за якою держава закупила його влітку, тобто за втричі нижчою ціною, ніж його продають зараз. Це здешевить опалення та електроенергію.

Сьогодні ми звертаємося до херсонців з засторогою щодо намірів влади закуповувати газ через Росію, що загрожує енергетичній безпеці України. Газ для Росії завжди був інструментом тиску та зашморгом, який блокував рух України до європейської цивілізації. Завдяки «знижкам» на газ Кремль вимагав від Україні поступок у її стратегічних інтересах, що коштувало нам головного — знищення перспектив побудувати сильну економіку, коли людям вистачає зарплати на будь-які тарифи. Ініціатива уряду Шмигаля купувати газ у «незалежних постачальників» з Росії поверне нас в часи Януковича, коли долю України визначали в Кремлі. Оскільки українці вже показали своє бажання йти до західної цивілізації, антидержавні рішення Зеленського неодмінно призведуть до нового Майдану, де знову гинутимуть люди.

Саме тому ми звертаємось до херсонців з закликом прийти на позачергову сесію Херсонської обласної ради. Будемо вимагати від депутатів прийняття звернення до уряду та Президента із закликом не допустити закупівлі газу напряму з Росії. Тому що газ від Росії — це не про тарифи. Це про майбутнє України.

Європейський шлях і майбутнє України залежать від вас!»

PS. Просимо учасників притримуватись вимог карантину.