«Європейська Солідарність» Херсонщини висунула своїх кандидатів до обласної ради

Україна потребує сильної партії, яка не дасть владі змінити курс євроінтеграції. Яка не допустить реваншу проросійських сил. Не лише в Києві, а в кожній області, кожному місті, кожній громаді. Тим більше в Херсонській області, яка є форпостом спротиву реваншу на Півдні. І тут така партія є. Це — «Європейська Солідарність»

Знайомтесь — перша десятка списку політичної партії «Європейська Солідарність» у Херсонській області:

1. Сергій Хлань, Голова Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», народний депутат 8 скликання від БПП, автор закону, що унеможливив приватизацію стратегічно важливого для України Північно-Кримського каналу, вчитель фізики та математики, економіст, успішний аграрій та бізнесмен.

2. Ігор Йосипенко, діючий депутат облради від ЄС, який опікується питанням відродження історико – культурної пам’ятки «Кам’янська Січ», фермер Півдня, який користується повагою серед людей, нагороджений іменним годинником командувача Сухопутних Військ ЗСУ за підтримку українських військових, аспірант.

3. Олександр Співаковський, народний депутат 8 скликання від БПП, Ректор Херсонського державного університету, професор, Член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти, доктор педагогічних наук, почесний професор академії імені Яна Длугоша. Людина, якій в далеких 90-х вдалося одним із перших в Україні комп’ютеризувати школи Херсону. А на початку 2000-х переконати зайти в Україну велику міжнародну ІТ-компанію.

4. Наталія Тарасова, с 2014 року і по 2019 — Голова районної державної адміністрації Верхньорогачицького району Херсонської області. Саме за сприяння Наталії Олександрівни у районі збережено чинну мережу закладів культури: музей, музичну школу, селищний та сільські будинки культури, сільські клуби, селищні та сільські бібліотеки. Пріоритетним напрямком завжди була робота по створенню та забезпеченню умов для творчого розвитку та естетичного виховання дітей та молоді, особливо обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

5. Ольга С’єдіна, яка має більш як 47 років педагогічного стажу, відзначена почесними відзнаками «Василя Сухомлинського» та грамотою від президента Петра Порошенка до Дня незалежності. Ольга Валентинівна понад 10 років працювала начальником відділу освіту Нижньосірогозького району та 4 роки заступником голови РДА. За цей час в абсолютно у всіх школах району встановили склопакети, в закладах освіти забезпечили комп’ютеризацію та впровадили енергозберігаючі технології опалення.

6. Віктор Пунгін, благодійник та меценат ЗСУ: 57-ї окремої мотопіхотної бригади, 28-мої окремої механізованої бригади. На базі власного господарства проводив ремонтні роботи автомобільної техніки ЗСУ та передав 3 одиниці. З 2015 року очолює Асоціацію фермерів та приватних землевласників Олешківського району. З 2015 року обраний від БПП депутатом Олешківської райради. Засновник і президент жіночого Футбольного клубу «Восход» — двократного бронзового призера Чемпіонату України.

7. Валерій Салтиков, депутат районної ради Каховського району від БПП, магістр державного права, голова Каховської РДА з 2015 по 2019 роки, особисто відзначений Президентом України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» у 2016 році та медаллю Міноборони «За зміцнення обороноздатності» у 2017 році.

8. Володимир Куріков, єгер Скадовської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, сотник (керівник) Громадської організації «Скадовська сотня народної самооборони». В 2015 році очолив акції жителів південних районів Херсонщини з громадської блокади Криму. Інженер-механік.

9. Ольга Данилова, відома українська волонтерка, яка вже багато років опікується питаннями військовослужбовців ЗСУ, зокрема грошового та пенсійного забезпечення , як радник залучена до важливих законодавчих ініціатив у сфері безпеки та оборони України, в тому числі в роботі комітету ВР з безпеки та оборони та профільних відомствах КМУ. Неодноразово відзначена Президентами України за заслуги перед країною, наприклад «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», нагороджена Хрестом Івана Мазепи. Людина, яка має височенний рівень довіри не лише в області й в Україні в цілому.

10. Вікторія Коваль, кандидатка педагогічних наук з 20 річним стажем роботи в Херсонському державному університеті. Свою діяльність тісно пов’язує з волонтерством та благодійністю. Постійний організатор, учасник заходів мистецького та спортивного спрямування місцевого й обласного рівнів. Працює на становленні активної, небайдужої та патріотичної молоді.

Друзі, підтримайте «Європейську Солідарність» на виборах 25 жовтня!