Херсонщина долучилася до волонтерської платформи «Солідарність – доброта об’єднує»

Якщо ваші рідні живуть в іншому місті і потребують допомоги під час карантину – «Європейська Солідарність» запустила сайт взаємодопомоги українців: «Солідарність – доброта об’єднує».

За ініціативи народних депутатів «Європейської Солідарності» в інтернет-просторі з’явилася можливість допомогти мешканцям країни в умовах карантину. Інтернет-платформа «Солідарність» дозволяє комунікувати людям, які в умовах карантину не можуть придбати собі ліки чи їжу з волонтерами, які готові їм у цьому допомагати. У найбільшій зоні ризику цієї хвороби — літні люди. Разом ми можемо вберегти їх і зробити так, аби хвороба не забрала нічиї життя».

На платформі літні люди які потребують допомоги, або ті хто знають про таких людей можуть залишити заяву про те, якої саме допомоги вони потребують. І волонтери, що зареєструвалися в системі зможуть допомогти їм.

Перейти на платформу можна за посиланням http://v2020.org.ua/

Закликаємо жителів Херсонщини не залишатися байдужими й реєструватися на платформі «Солідарність». Турбота про тих, хто поруч — це те, що зараз має нас усіх об’єднати.