Херсонці гідно відзначили День українського добровольця

За ініціативи ГО «Справа громад» та партії «Європейська Солідарність» у Херсоні відбувся захід присвячений Дню українського добровольця.

Присутні на заході взяли участь у молебні за загиблими у російсько-українській війні, а потім провели толоку, долучившись до плетіння маскувальної сітки, яку відправлять у зону проведення ООС.

 «Добровольці – це ті люди, які знали у 2014 році, що армії практично немає, вони піднялися і пішли до військкоматів, а хтось просто пішов до добровольчих батальйонів. Добровольці – це ті, я вважаю, хто в тилу взявся допомагати армії, переселенцям, дітям», – організатор заходу, член партії «Європейська Солідарність» Оксана Погомій.


Під час заходу голова Херсонської міської організації партії «Європейська Солідарність» В’ячеслав Калініченко, звернувся до міського голови Володимира Миколаєнка, щодо необхідності термінового скликання позачергової сесії Херсонської міської ради або включення до порядку денного найближчої сесії наступні питання:

1. Про звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо загрози національним інтересам України у зв’язку із підписанням домовленостей про створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР»;

2. Щодо необхідності розробки плану протидії епідемії коронавірусу, стану забезпечення міста тестами і апаратами штучної вентиляції легеней, економічних рішень у зв’язку з епідемією (податкові канікули, дистанційна робота, тощо), забезпечення безпеки кордонів і сполучення, особливо з країнами, де епідемія набула значних масштабів, необхідності ухвалення відповідних рішень що стосуються відповідальності проти тих осіб, які не дотримуються відповідних рекомендацій, щоб не розповсюджувати епідемію.

«Прошу представників всіх проукраїнських політичних сил підтримати це звернення. Це червона лінія, яку не можна дати перейти владі. Це війна Росії проти України, а не «внутрішній конфлікт»», – наголосив В’ячеслав Калініченко.