Заява Партії «Європейська Солідарність»

Херсонська територіальна організація Політичної Партії «Європейська Солідарність» наразі проводить роботу над своїм оновленням та переходить на більш якісний рівень. Організація партії визнала свої помилки та звертається до виборців з наступною заявою:

На місцевих виборах 2015 року від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до місцевих рад різних рівнів було обрано багато депутатів. Та на сьогоднішній день тих, хто продовжує поділяти ідеологію Партії та приймає участь у її розвитку майже не залишилося.

На жаль, чимало депутатів обраних від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у найскладніший момент припинили своє членство в партії, а деякі – своїми діями знецінили авторитет партії. Не знімаючи з себе відповідальності за кадрові помилки заявляємо, що наша партійна організація за дії таких депутатів не відповідає.

Як висновок, організація партії змінює підхід до кадрових питань спираючись на принципові критерії та враховуючи думку наших виборців. Адже права на помилку в нас вже немає.