Бериславські партійці привітали зі святом ветеранів державної служби

Ветерани державної служби Бериславщини представлені широкою палітрою вмілих і відповідальних працівників різних поколінь, з яких найповажнішому виповнився 91 рік, а наймолодшому – 58. В цьому часовому проміжку вони самовіддано і напружено працювали  та заслужили на шану і повагу від оточуючих шляхом непомірної праці та надзвичайної вимогливості до себе.

Напередодні святкових заходів, активісти Бериславської районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» привітали ветеранів державної служби, і в першу чергу, Миколу Олександровича Славтича, учасника Другої світової війни, ветерана праці, який нещодавно відзначив своє 91-річчя. Він – найповажніший за віком, ветеран державної служби, який і зараз сповнений оптимізму та активно ділиться спогадами про своє життя.

ddsber2

Вітаючи ветеранів, особливо наголошено  про те, що у  роки своєї трудової діяльності вони пройшли через непросту історію, у якій були і важкі роки тоталітарного режиму, і війни та повоєння, і національно-духовні й економічні злами, але вони не зрадили своєму покликанню, власним життєвим прикладом наставляючи молодих державних службовців, і за найтяжчих обставин залишатися людьми, не втрачати гідності.