У Херсоні відбувся семінар для молодих реформаторів

22 – 23 червня у Херсоні відбувся семінар всеукраїнського освітнього проекту «Young reformers LAB» Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» за підтримки Фонду Конрада Аденауера.

Young reformers LAB – це освітній проект, спрямований на залучення активної молоді в політичні процеси країни, ближче знайомство з Європейським Союзом, а також вивчення реформ, які Україна здійснює на шляху євроінтеграції. Проект дає унікальну можливість молоді зацікавленій у політичному житті країни детальніше поглибитися у суть українських реформ, вдосконалити свої навички комунікабельності та дізнатися про освітні програми і стажування за кордоном.

fmr3

Серед спікерів освітнього проекту «Young reformers LAB» у Херсоні були: Керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максим Саврасов, політичний експерт Сергій Таран, міжнародний секретар партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вірджинія Дронова та представники Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Стосовно реформи децентралізації Керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максим Саврасов зазначив:

«Усі громади, які мають можливість об’єднатися – вони розпочали цей шлях. На сьогоднішній день вже є черга громад, які хочуть об’єднатися і вони очікують на рішення ЦВК. Бо якщо раніше бюджет селищної ради становив 907 тисяч гривень, то після реформи він складає більше 13-ти мільйонів гривень. Загалом в Україні вже утворена 731 об’єднана територіальна громада. Реформа децентралізації рухається і її вже не зупинити».

fmr1

Вже у вересні цього року відбудеться другий етап семінару для молодих реформаторів.