Депутати Бериславської міської ради від БПП запобігли проявам корупції

На черговій 34 сесії VII скликання Бериславської міської ради депутати  міської ради від «СОЛІДАРНІСТІ» під час розгляду питання щодо врегулювання земельних відносин виявили факти надання недостовірної інформації трьома громадянами. Люди просили надати їм дозвіл на розроблення Технічної документації і Проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натур із метою передачі у власність(шляхом викупу) земельної ділянки, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна -магазин та стоматологічний кабінет.

berses181

Депутати від БПП зайняли принципову позицію та долучились до  аналізу попередніх рішень у листопаді минулого року  щодо надання дозволів цим громадянам на встановлення об’єктів, і з’ясували, щодо дозволи надані для встановлення об’єктів ,  виключно,  як малої архітектурної форми (МАФ), а не як об’єктів капітального будівництва.

Пропозицію відмовити цим громадянам у наданні дозволів на виготовлення землевпорядної документації та зробити міській раді офіційний запит до  правоохоронних органів з метою з’ясування обставин правомірності встановлення права власності заявлених об’єктів підтримали всі депутати. Адже  надаючи заявникам право на користування земельними ділянками на праві оренди, вони не передбачали передачу цих земель їм, у подальшому,  у приватну власність. Чому так сталося? Це повинні з’ясувати правоохоронні органи  і дати відповідну оцінку тим, хто так чи інакше брав участь у земельних питаннях заявників.