Для слухачів “Університету третього віку” пролунав останній дзвоник

Exif_JPEG_420

Представники  Бериславської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», які є членами Ради «Університету третього віку» комунального закладу Бериславської районної ради “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, взяли активну участь у підготовці та проведенні  випускного вечора слухачів з нагоди завершення 2017/18 навчального року під гаслом «Молоді, щасливі, завзяті, рухливі!».

Слухачі, які пройшли курс навчання в “Університеті третього віку” на  факультеті психології, хорового співу, здорового способу життя, літературно-художньому та танцювальному факультеті, отримали сертифікати, грамоти та подяки за активну участь, оптимізм та винахідливість.

Партійні активісти також відзначені нагородами та особистий внесок в організацію навчального процесу та підготовку до проведення змістовних і творчих занять для слухачів факультетів. Треба зазначити про те, що проблема самореалізації в старості є життєво значущою, оскільки традиційно старість сприймається як вік втрат, туги і самотності.

beru3v1

Саме надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку»  є однією із новітніх форм соціальної роботи з людьми літнього віку, яку можна розглядати як одну із сучасних форм соціальної інтеграції осіб літнього віку.

Святкові привітання та квіти від Партії з нагоди 80-річчя отримала і перший Президент «Університет третього віку» Віра Євстафіївна Маринко, яка внесла вагомий внесок у навчальний процес, розширення факультетів, пошуку інноваційних форм роботи зі слухачами.