Учасники бойових дій звільняються від сплати податку на земельні ділянки

Юрист Херсонської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олексій Саковніч продовжує інформувати про права учасників АТО.

Згідно до пункту 281.1.4. Податкового кодексу України, учасники бойових дій звільняються від сплати податку на земельні ділянки. Це право поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Крім того, дохід у вигляді щорічної разової грошової допомоги (про суми якої ми вже повідомляли раніше http://kherson.solydarnist.org/?p=1199) не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, на підставі пп. з) ст.165.1.1. Податкового кодексу України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*