У Скадовську обговорили аспекти управління багатоквартирними будинками

За ініціативи депутатів міської та районної ради від партії БПП «Солідарність» в  залі засідань Скадовської міської ради пройшов тренінг «ОСББ: енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир».

У заході взяли участь близько 30 чоловік, представники органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, громадськість.
Учасники тренінгу обговорили широкий спектр питань заявленої теми, зокрема: «Що відбудеться з ЖЕКами після 1 липня 2016 року?», «Як зменшити витрати на оплату комунальних послуг?», «Які варіанти управління багатоквартирними будинками?», «Які необхідні кроки для створення ОСББ», «Як можна скористатися можливостями, які надаються міжнародними та місцевими програмами підтримки реформування житлово-комунального господарства?».

Запропонована для розгляду тема надзвичайно актуальна, адже з 1 липня 2015 року набрав чинності Закон “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”. З введенням в дію нового закону – все має змінитися. Щоб визначитися з формою управління будинком, держава дала їх мешканцям один рік. Часу до 1 липня залишилось зовсім мало. Тому задача всіх учасників тренінгу – не тільки самим визначитись створювати ОСББ чи чекати поки держава сама призначить управлінця їхнім будинком, а й донести інформацію до громади міста. Адже по справжньому комфортними та затишними наші помешкання стануть лише в тому випадку, коли ми самі дбатимемо про них. Краще за нас самих цього ніхто зробити не зможе.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*