У Антонівці відбувся турнір з боксу серед дітей

До Дня Захисту Дітей на Антонівському стадіоні “Дніпро” відбувся триденний всеукраїнський турнір з боксу. Близько 500 дітей з усіх куточків нашої країни зустрілися саме тут .

В Антонівській ЗОШ №21 для всіх бажаючих  абсолютно безкоштовно вже третій рік працює СК “Панчер”, під керівництвом тренера-викладача Мельника К.В., який разом із президентом обласної федерації боксу Трутнєвим О.О. стали ініціаторами турніру.

adzd1

Підтримали дану ініціативу Антонівська селищна рада, депутат Херсонської обласної ради від фракції “Солідарність” Рожков Юрій та депутати Херсонської міської ради від фракції “Солідарність”. Особисто організатори заходу вдячні Ремизі Леоніду за підтримку в організації забезпечення медичного супроводу змагань.

На урочистому відкритті турніру були присутні також і фінські гості – представники корпорації NEFCO: Марія Малініємі, Мірко Соронен, Олів Рохтла, які будують “Зелену школу” для антонівських діточок. Відкрили захід переможці міських змагань з “Черлідингу” хореографічний колектив Антонівської ЗОШ 21 “Грація”.

adzd2

 

Даний захід – результат спільної роботи всіх тих, хто піклується про здоровий спосіб життя наших дітей, про спортивне майбутнє нації.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*