Представники БПП провели нараду щодо підтримки учасників ООС та членів їх сімей

Активісти Бериславської районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» провели нараду щодо вдосконалення роботи з питань підтримки учасників Операції об’єднаних сил та членів їх сімей.

Під час наради йшла розмова про те, що війна на сході України стала для нашого народу великим випробовуванням та психотравмуючим фактором не тільки для учасників бойових дій, але й для їхніх родин, зокрема, жінок та дітей. Тому однією з ефективних форм соціальної роботи є діяльність груп взаємодопомоги дружин та матерів учасників Операції об’єднаних сил.

«Самодопомога, як новітня форма допомоги, – це рятівна суміш витримки та знань, за допомогою яких людина долає труднощі та тренує волю і витримку. Це можливість покращити своє самопочуття за допомогою знань з психології, власного досвіду та потенціалу, допомагає подолати труднощі, приймати складні рішення в умовах, коли отримати допомогу від інших неможливо», – зазначила активіст ПАРТІЇ, практичний психолог Алла Твердохліб.

Депутат міської ради від “Солідарності”, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Дудченко виступила з ініціативою об’єднати зусилля діяльності соціальних служб району та роботи консультативного пункту щодо надання безоплатної психологічної допомоги, який працює у громадській приймальні ПАРТІЇ.

Члени сімей та учасники ООС завжди можуть отримати консультації щодо попередження конфліктів в сім’ях та шляхів налагодження соціальних контактів, профілактики залежностей та подолання посттравматичного синдрому, що сприятиме зміцненню родинних стосунків та подоланню складних життєвих обставин.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*