У Скадовську завершилася благодійна акція «Допоможи воїну ООС»

Представники Скадовської районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ініціювали проведення благодійної акції «Допоможи воїну ООС».

Протягом жовтня-листопада партійці збирали гуманітарну допомогу для військових. До акції долучились колектив ясел-садку №4 комбінованого типу «Чебурашка», вихованці садку, батьки та небайдужі скадовчани. До громадської приймальні передали продукти харчування, теплі речі, ліки та листи зі словами подяки і підтримки для захисників.

До акції долучились дошкільнята всіх вікових груп. Дітки разом з вихователями виготовляли творчі роботи, малювали та власноруч готували медові пряники. Ці подарунки, зроблені з щирим серцем та любов’ю. Дитячі малюнки, листи – це те, що мотивує і підтримує наших захисників.

skdvato1

Партійці відправили зібрану допомогу в зону українським захисникам.  
«Приватні підприємці, вихователі, водії, пенсіонери, студенти й навіть вихованці дитячого садку, люди різного віку та професій цією допомогою намагалися передати українським захисникам частинку рідної домівки, тепло небайдужих сердець й найкращий настрій. Дякуємо всім, хто долучився до акції,  за патріотизм і небайдужість, за ваш внесок у добру справу», – зазначила депутат Скадовської районної ради від фракції «Солідарність» Наталя Філенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*