Звіт депутата Херсонської міської ради Олександра Кривчуна

Відбувся звіт депутата Херсонської міської ради від фракції “Солідарність” Олександра Кривчуна.  Під час звіту депутат розповів:

“З метою захисту інтересів виборців мною було ініційовано дев’ять депутатських звернень, за результатами яких була надана соціальна допомога дитині, складено дефектні акти та включено до переліку об’єктів, що потребують ремонту на 2016 та на 2017 роки. З деяких звернень були відмови у зв’язку з тим, що порушені не були у програмі на 2016 рік і на них не виділялись кошти.

Також було проведено 7 зустрічей з виборцями та два запланованих заходи з прибирання території району.

Звітуючи про свою депутатську діяльність в Херсонській міській раді вважаю за необхідне наголосити на наступному.

Депутатська робота проводилась та проводиться за кількома напрямками:

Робота  в раді

За звітний період Херсонська міська рада  ухвалила дуже багато важливих для громади міста рішень. Під час засідань постійний комісій мною висловлювались принципові позиції з найбільш важливих і резонансних питань.

У своїй діяльності дотримувався чинних правових норм, запобігав проявам правового нігілізму, який тягне за собою порушення законних прав громадянина.

Одним із основних обов’язків депутата місцевої ради є здійснення дій по захисту інтересів громади, наповненню бюджету, збереження майна, та раціонального витрачання бюджетних коштів. Я переконаний, що тут велике значення має поінформованість депутата про діяльність заснованих радою підприємств.

Депутатська робота в окрузі

  • Мною систематично проводиться прийом громадян за адресую: м. Херсон, вул. Перекопська, 39А
  • Спільно з громадою округу проведено два суботники з благоустрою вулиць та ліквідації стихійних звалищ
  • Разом з головами квартальних комітетів регулярно проводиться робота по розбудові мережі активних громадян та вивчення проблемних питань округу.
  • Постійно  ведеться супровід в питаннях усіх робіт, які здійснюються на території округу.
  • На моє депутатське звернення міською радою було виділено фінансову допомогу Сачук Ірині Сергіївні на лікування доньки Єлизавети Олександрівни

zvit_kryvchun

Депутатська робота в комісії з питань комунальної власності, регуляторної політики та енергозбереження.

  • Що середи з 10 до 13 години проходить комісія, де виконую обв’язки заступника голови комісії.
  • Членами нашої комісії було розпочато роботу по переведенню до законодавчого поля питання забудови «ТРЦ Суворовський»
  • Ініційовано питання включення до програми капітального будівництва на 2017 рік облаштування свердловини у сел. Янтарне 2.
  • На кожній комісії ретельно вивчаються важливі питання для мешканців міста та даються рекомендації виконавчим органам

На  завершення звіту про депутатську  діяльність депутата Херсонської міської  ради сьомого скликання Кривчуна О.В. хочу висловити особливу подяку
Урсуленко Олені Борисівні, колегам по фракції, голові квартального комітету кварталу №18 Дніпровського району м. Херсона  Недигалову Анатолію Васильовичу, голові квартального комітету кварталу №22  Поповій Людмилі Петрівні, голові квартального комітету кварталу №21 Реві Ігорю Володимировичу,  громаді  виборчого округу та всього міста Херсона”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*