У Херсоні для людей з особливими потребами влаштували свято

У Херсоні відбувся благодійний марафон «Милосердя та єдності», присвячений Міжнародному дню захисту прав людей з особливими потребами. Ініціатори марафону – громадські організації «Громада.UA», «Херсонське обласне товариство інвалідів», волонтери та благодійники. Мета такого заходу – привернути увагу громади Херсона до проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю кожного дня в боротьбі за якість свого життя.

dlzm4

У марафоні взяли участь професійні та самодіяльні колективи Херсона та області, які в такий спосіб побажали висловити свою підтримку та увагу людям з інвалідністю.
Захід підтримали громадські організації, підприємці, благодійники, волонтери та депутати.

dlzm1

«Ви щодня змушені долати перешкоди на своєму шляху. Обіцяю, що зі сторони депутатського корпусу у 2017 році ми зробимо все, аби люди з обмеженими можливостями отримали можливість безперешкодно пересуватися на основних ділянках міста. Безмежно вдячна організаторам цього марафону за те, що вони вкладають серце і душу у добрі справи», – сказала секретар Херсонської міської ради (фракція «Солідарність») Олена Урсуленко.

«Ви – приклад мужності, сили духу та великих сердець. Дякую вам за те, що ви щодня показуєте нам, як треба жити», – сказав депутат міської ради Сергій Жуйков.

dlzm2
Президент благодійного фонду «Реавіта» Ольга Тапе під час свого виступу зазначила:
«Для мене велика честь стояти перед людьми у яких скільки добра. Я вам за це безмежно вдячна. Кожен хоче внести свій вклад один для одного. Є Рожков Юрій, який нам багато допомагає і у цій співдружності людей, які вірять, що є Бог, є добро і любов – відбуваються чудеса».

dlzm5
Команда «Солідарності» завітала на марафон, щоб підтримати свого колегу – депутата обласної ради Юрія Рожкова. Який спільно з благодійним фондом «Реавіта» робить все аби поліпшити умови пересування людей з обмеженими можливостями. Під час благодійного марафону були вручені інвалідні візки та ходунки тим, хто так давно на них чекав.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*