На базі Антонівської ЗОШ№18 побудують багатопрофільний спортивний майданчик

У жовтні відбулася зустріч депутата обласної ради від “Солідарності” Юрія  Рожкова і депутата міської ради Сергія Жуйкова з міським головою Херсона Володимиром Миколаєнком та начальниками профільних управлінь з метою узгодження схеми співфінансування проекту — сучасного багатопрофільного спортивного майданчику на базі Антонівської загальноосвітньої школи №18.

sdpva1

 

Це “якірний”проект для двох селищ Кіндійки та Антонівки, який буде виконувати не тільки спортивно—оздоровчу функцію для школярів та мешканців селищ, але й стати соціально орієнтованим центром спортивного дозвілля. Загальна вартість проекту — 1 млн. грн. Завдяки зусиллям народного депутата Олександра Співаковського вдалося забезпечити 577 тис. грн у вигляді державної цільової субвенції, решта вартості проекту за рахунок понадпланових надходжень в місцевий бюджет та виділення 100 тис. грн Антонівською селищною радою для купівлі спортивних тренажерів.
“Збудуємо разом майбутнє наших дітей – ось основна мета наших депутатів, які взяли на себе відповідальність за добробут своїх виборців та виконують дані обіцянки”, – говорить Юрій Рожков. 

Як результат, вже через місяць депутат Херсонської міської ради від “Солідарності” Сергій Жуйков повідомив:

“Процес розпочато! Проект на 1 млн грн! Я дякую всім, хто допомагав в реалізації цієї ініціативи! Особливо, Юрій Рожков і Олександр Співаковський. Окрема подяка Херсонській міській раді. Це – загальна заслуга всіх. Мене вразила реакція дітей – вони й досі не вірять в це”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*