У Херсоні запрацювала оновлена дитяча поліклініка

У Херсоні свої двері урочисто відчинила двері дитяча поліклініка №1 Херсонської міської клінічної лікарні ім. Ольги та Афанасія Тропіних. Приміщення запрацювало після капітального ремонту.

Перша дитяча поліклініка обслуговує близько 10 тисяч дітей, а щодня на прийом до лікарів звертаються близько 500 жителів району. Дуже актуальним і важливим у діяльності дитячої поліклініки є наявність денних стаціонарів – для дітей з ураженнями ЦНС, Центру охорони зору для дітей і підлітків, з хронічними захворюваннями, хірургічний кабінет.

«Головний плюс розташування поліклініки №1 на території клінічної лікарні – близькість розташування діагностичної бази: рентген-кабінету, УЗД, лабораторії. Зараз у поліклініці розташовуються кабінети педіатрів і ведучих спеціалістів: хірурга, офтальмолога, невролога, до яких за допомогою можуть звертатися жителі всіх мікрорайонів. У поліклініці встановлено все необхідне устаткування», – говорить головний лікар Херсонської міської клінічної лікарні ім. Ольги та А. Тропіних Леонід Ремига.

Колектив і адміністрація мріяли про таке приміщення давно. Знайшли підтримку і розуміння у депутатів Херсонської міськради.

otp4

«Депутати міськради ухвалили рішення про виділення близько 3 млн. грн. на переобладнання цього приміщення вдитячу поліклініку. Хочу подякувати депутатському корпусу за розуміння і підтримку соціально важливих проектів. Адже відкриття оновленої дитячої поліклініки -це результат ефективної роботи депутатів міськради, які підтримали ініціативу головного лікаря щодо покращення соціальних послуг для городян. Проект успішний і втілений в короткий термін, в приміщенні затишно і комфортно, кабінети обладнані сучасним медичним обладнанням. Лише за активної участі городян наша громада стане процвітаючою»,– наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

otp3

Перша дитяча поліклініка розташувалась у колишньому гастроентерологічному відділенні. Але можна сказати, що будівля отримала нове життя. У ній замінені всі інженерні комунікації, вікна, підлога, нова покрівля виготовлена за новою технологією, встановлено нове сантехнічне обладнання. Зараз у лікарні готуються до встановлення автономного опалення за грантові кошти. За умовами грантодавця, 10% від суми надає місцева громада.

otp2

На урочистому відкритті були присутні депутати, представники влади, колеги, співробітники та ветерани лікарні Тропіних. Колектив отримував вітання й подарунки. Від фракції «Солідарність» Херсонської міськради голова Сергій Жуйков передав медичному персоналу дошки для сповивання немовлят.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*