У Скадовську обговорили як децентралізація змінює Україну

У Скадовську пройшов регіональний Форум “Децентралізація змінює Україну. Стан та перспективи реформи місцевого самоврядування в Скадовських громадах”. Депутати Скадовської районної та міської ради, голови сільських та селищних рад, члени партії БПП «Солідарність» взяли участь у форумі.

Присутніх ознайомили з впровадженням реформ в Україні, розповіли про успішні громади різних регіонів, які розвиваються, дякуючи об’єднанню в громади та окреслили механізми взаємодії “влада-громада”. Учасникам форуму презентували Положення “Про бюджет участі”.

dzusk2

Учасники форуму ознайомились і прийняли за основу, з урахуванням поправок, запропонований проект петиції до Президента України, до Верховної ради України, до представників політичних партій та окремих міністерств, щодо необхідних кроків подальшого розвитку реформи місцевого самоврядування.

«Реалізовуючи Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» при впровадженні реформи місцевого самоврядування  обов’язково треба враховувати думку і специфіку кожної громади Скадовського району», – зазначив голова Скадовської районної організації партії БПП «Солідарність» Вадим Швець.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*