Експертна рада Партії планує розробити схему, яка регулюватиме розміщення МАФів

Робота членів експертної ради Херсонської територіальної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” приносить свої результати. Так, нещодавно депутати Херсонської міської ради підтримали проект рішення, щодо нагородження учасників АТО почесними медалями. Відповідний проект рішення був запропонований експертною радою і зареєстрований головою фракції «Солідарність» у Херсонській міській раді Сергієм Жуйковим.

Відповідно до порядку денного чергового засідання було розглянуто та обговорено питання, які потребують негайного вирішення.

Стосовно проекту рішення, що описує процедуру приватизації або отримання в постійне користування прибудинкових земельних ділянок ОСББ і який депутатами Херсонської міської ради не був підтриманий, члени експертної ради запропонували його доопрацювати.

Також експертна рада розглянула необхідність розробки схеми, яка регулюватиме розміщення і діяльність МАФів та тимчасових споруд у місті Херсоні. За основу вирішили взяти позитивний досвід Києва. Це не дозволить кіоскам розповсюджуватись обласним центром.

Торкнулися і питання реформи децентралізації. Так, було запропоновано депутатам Херсонської міської ради розглянути можливість створення об’єднаної територіальної громади на підставі перспективного плану міста Херсона.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*