У Благодатному відбувся фестиваль народної творчості «Степ і воля – козацька доля»

Фестиваль «Степ і воля – козацька доля» приурочений до великого державного свята, яке символічно об`єднало День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Покрова від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів завжди вважалася покровителькою Української держави, заступницею козаків. На майдані перед будинком культури линули козацькі пісні, відображаючи справжній зміст козацького свята, а тим часом в казанах вже варився козацький куліш.

Виступ козаків зі зброєю продемонстрував їх фізичну силу, швидкість реакції та викликав захоплення глядачів. Козаки – це не лише історія – вони творять майбутнє України і козацькому роду не буде переводу!

sikd2

«Збереження славних традицій козацтва – це невід’ємна частина виховання підростаючого покоління. Адже без минулого немає майбутнього. Ми пишаємось своїм минулим і бережемо свою історичну спадщину», – сказав голова Скадовської районної організації партії БПП «Солідарність» Вадим Швець.

Депутати Скадовської районної та міської ради від “Солідарності” спільно з депутатами Благодатненської сільської ради долучились до заходу.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*