Херсонських учасників АТО необхідно нагородити почесними медалями міської ради

Відбулося чергове засідання експертної ради Херсонської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Відповідно до поряду денного було розглянуто кілька важливих питань та внесені пропозиції щодо їх практичного вирішення.

По-перше, на підставі чисельних звернень голів ОСББ, стосовно відсутності правового регулювання можливості приватизації або отримання в постійне користування прибудинкової земельної ділянки самими ж ОСББ, було розроблено тимчасовий порядок, який описує процедуру отримання таких ділянок. Голові фракції «Солідарність» у Херсонській міській раді Сергію Жуйкову було запропоновано зареєструвати цей проект рішення. Сьогодні його вже передано на вивчення профільною комісією Херсонської міської ради.

По-друге, члени експертної ради вирішили, що херсонських учасників АТО за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України необхідно нагородити почесними медалями міської ради. Голові фракції «Солідарність» у Херсонській міській раді Сергію Жуйкову було запропоновано зареєструвати цей проект рішення.

По-третє, було обговорено питання децентралізації. Вирішили активізувати роботу у цьому напрямку, адже на грудень 2016 року перші вибори призначені лише у чотирьох ОТГ. Крім того була розглянута можливість утворення об’єднаної громади на базі міста Херсона.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*