У Херсоні нагородили кращі будинкові комітети та ОСББ

Традиційно, напередодні Дня міста, у Дніпровському районі відзначили переможців огляду-конкурсу на «Краще об’єднання співвласників житлових будинків» та «Кращий орган самоорганізації населення – квартальний комітет», присвяченого 238-й річниці заснування Херсона.
Шостий рік поспіль, урочисто, у супроводі оркестру духових інструментів дитячої музичної школи №3 голова Дніпровської районної у місті Херсоні ради Владислав Кондратов, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко та депутати міської і районних у місті рад вітали кращих з кращих. Переможці конкурсу – це люди, які кожного дня працюють над поліпшенням умов проживання херсонців, роблять корисні справи і удосконалюють стан помешкань. Мета таких організацій як ОСББ – утримання будинку та прибудинкових територій.

dridkk3

Звертаючись до голів квартальних комітетів, секретар Херсонської міської ради (фракція «Солідарність») Олена Урсуленко сказала:
«Хочу подякувати усім головам квартальних комітетів, органам самоорганізації населення за вашу працю. Ви робите величезну роботу, її, безперечно, видно, коли пересуваєшся містом. Ті подвір’я, які мають статус ОСББ значно відрізняються від тих, які ще обслуговуються ЖКГ. Бажаю вам терпіння, мудрості, енергії і здоров’я. Нехай усі намічені вами проекти будуть успішно реалізовані».

dridkk1
Від депутатів Херсонської міської ради Олена Урсуленко вручила переможцям огляду-конкурсу подяки та сертифікати на придбання саджанців у зеленому господарстві «Чумацька криниця».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*