Партійці привітали військових з 25 річницею Незалежності

За ініціативи голови Херсонської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» В’ячеслава Калініченка та голови Генічеської районної організації партії Василя Догана активісти привітали військових 34 батальйону з Днем Незалежності. Хлопці нещодавно повернулися із зони проведення АТО і відтепер захищають кордони Херсонської області.

24082

«Ми не на хвилину не сумнівалися, де зустрічати 25 річницю Незалежності України. Сьогодні це наш обов’язок підтримувати і допомагати хлопцям, які боронять українську землю від російського окупанта. Без зайвих слів і гучних промов, просто поспілкувалися з бійцями, дізналися про їх потреби та подякували за мирне небо. Обіцяємо підтримувати їх і надалі», – розповів В’ячеслав Калініченко.

24083

Херсонська міська організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» висловлює вдячність за допомогу в організації свята для військових депутату обласної ради Геннадію Рожкову, депутатам міської ради Олегу Романюку та Ірині Ценкер, членам партії Олені Коваленко та Олександру Гальку.

24084

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*