Депутат обласної ради Деркач спростував звинувачення у “рейдерстві”

Голова фермерського господарства “Гармонія степу”, депутат Херсонської обласної ради від БПП «Солідарність» Віктор Деркач вимагає від директора ТОВ «Зерноком Агроюг» Олега Єрмоленка відповідати за свої заяви в законному полі.

Олег Єрмоленко з заявив про спробу рейдерського захоплення його врожаю з боку депутата обласної ради від БПП «Солідарність» Віктора Деркача.

На прес-конференції депутат обласної ради розповів подробиці “рейдерства”. За його словами ділянка землі, про яку говорить Єрмоленко, зараз незаконно експлуатується агрхозяйством ТОВ «Зерноком Агроюг» самого ж Єрмоленка. Дана земельна ділянка була в стислі терміни – 8 днів, з яких два були вихідними, передана чиновниками РДА в оренду на 49 років.

“Те, (оформлення права користування земмлей – ред.) на що зазвичай витрачається кілька місяців, вирішилося за лічені дні. Яким чином, ви здогадуєтеся”, – зазначив Деркач.

На думку Віктора Деркача сьогодні урожай на спірній ділянці повинна прибирати спеціально найнята силовими органами структура. Зібраний врожай соняшника необхідно помістити на відповідальне зберігання до закінчення розглядів в судах і розслідування правоохоронних органів, щодо обставин незаконної передачі чиновниками Бериславської РДА земельної ділянки ТОВ «Зерноком Агроюг».

При цьому, фермер продемонстрував копії рішень судів, які визнали зазначену передачу землі в оренду незаконною.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*