Депутат Херсонської облради Деркач відповів на звинувачення його в рейдерстві

Голова фермерського господарства, депутат Херсонської обласної ради від БПП «Солідарність» Віктор Деркач вимагає від директора ТОВ «Зерноком Агроюг» Олега Ермолекно відповідати за свої заяви в законному полі.

– Я готовий розповісти журналістам на прес-конференції, чому звернувся до прокуратури, чому йду в суд. При цьому кожен свій крок я підтверджую документами, на відміну від Олега Єрмоленка, – заявляє Віктор Деркач.

Нагадаємо, що недавно виступив Олег Єрмоленко з заявленіемо про спробу рейдерського захоплення його врожаю з боку депутата обласної ради від БПП «Солідарність» Віктора Деркача.

– Я думаю, що журналістам буде цікаво, чому прокуратура заарештовує врожаї, і чому ці врожаї повинні належати державі. Я за чесну конкуренцію виступав спочатку, прихильником якої виступаю і зараз, тому і запрошую журналістів на прес-конференцію. Кожне моє слово буде підтверджено документами, акцентую, а не тільки словами, – каже депутат обласної ради.

Прес-конференція відбудеться 16 серпня о 14.00 в прес-центрі «Херсонщина за день» за адресою ул.Ф.Орлика, 49 (9 Січня); контактний телефон 050 90 36 999

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*