Звіт по роботі в постійних комісіях депутатів фракції «Солідарність»

Фракція «Солідарність» продовжила свою діяльність у Херсонській міській раді з роботи у постійних депутатських комісіях. Депутатами розглядалися різні питання, але основними на всіх комісіях були питання, що стосуються бюджету міста на 2016 рік.
Головним завданням членів постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції була підготовка проекту бюджету міста на 2016 рік. Була проведена важлива і кропітка робота в цілому по бюджету міста, а також по окремим важливим питанням. Зокрема, членами постійної комісії від фракції «Солідарність» Луговою Галиною, Ценкер Іриною, Кириловим Юрієм вносилися окремі пропозиції з бюджетування освіти, зміни пов’язані фінансової децентралізації, а також було внесено пропозицію щодо звільнення від оподаткування на житлову нерухомість сім’ї воїнів АТО.

Голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин Олег Романюк та член комісії Михайло Лінецький працювали над питаннями щодо додаткових джерел надходження коштів до бюджету через ефективне використання земельного фонду громади міста.

Заступником постійної комісії з питань комунальної власності, регуляторної політики та енергозбереження було обрано депутата фракції «Солідарність» Кривчуна Олександра. Депутати прийняли рішення про виїзні засідання на проблемних об’єктах. Кривчун Олександр надав декілька пропозицій щодо ефективного використання і додаткових надходжень від експлуатації комунального майна.

ur2

Постійна комісія з питань освіти, спорту, справах культури, духовності та молоді – член комісії депутат від «Солідарності» Волошинов Сергій. Одним з питань було створення 3-х робочих груп. Робоча група для перевірки роботи КП «Кристал»; з оптимізації і контролю якості і вартості харчування в дитячих садках та школах, до якої увійшов депутат від «Солідарності» Волошинов Сергій; з оптимізації фінансово-господарської діяльності професійно-технічних навчальних закладів. Також депутатами було розглянуто підвищення фінансування харчування у дитячих садочках та школах , для доведення норм харчування з 57% до 80%.

Постійна комісія з питань медицини, соціального захисту населення та охорони навколишнього середовища – голова від «Солідарності» Леонід Ремига. Комісією було рекомендовано при розподіленні коштів (200 тис. грн.) направити їх не на виготовлення технічної документації, пов’язаної з інвентаризацією, а безпосередньо на конкретні цілі з озеленення території міста. На обговорення ставили і питання відновлення басейну у школі №46, створення у місті спеціалізованого центру для інвалідів та ветеранів та допомога малозабезпечених літніх людей соціальних хлібом.

pk2

Головою постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму Дмитром Івановим були запропоновані зміни до бюджету в частині збільшення планових надходжень до Управління естетики та зовнішньої реклами з 2-х до 4-х млн. грн. Також комісією було внесено пропозицію доопрацювати програму розвитку туризму у місті Херсоні на 2016-2018 роки та підвищення дохідної частини для КП «Вихор», КП «Бюро естетики», КП «Комунальний ринок».

Заступником постійної комісії з антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації було обрано Жуйкова Сергія. Депутати розглянули проект бюджету міста на 2016 рік та програми соціально-економічного розвитку і намітили розгляд доповідей представників комунальних підприємств на кожному засіданні постійної комісії. На наступному засіданні депутати заслухають доповіді керівників КП «Гарантія», КП «Міськсвітло», КП «Херсонелектротранс».
Було запропоновано департаменту фінансів надати роз’яснення щодо структури видатків за рахунок профіциту бюджету у 2015 році у розмірі 170 млн. грн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*