Депутату Суворовської районної ради вручили нагрудний знак «Учасник АТО»

На сесії Суворовської районної у місті Херсоні ради, депутату від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Денису Шуригіну урочисто вручили нагрудний знак «Учасник АТО».
Молодий депутат був призваний під час третьої хвилі мобілізації. У складі 17-ї ОТБР на посаді командира взводу виконував бойові завдання у секторі «С» Донецької та Луганської областей.
Заступник міського об’єднаного комісаріату подякував хлопцю за мужність та патріотизм у захисті суверенітету нашої країни.

nzuato2

«Насправді у нас два фронти: один на Сході, а інший тут, у тилу. Дуже важливо, що хлопці, які повернулися з війни готові до розбудови країни на місцях. Саме том і я прийняв для себе таке рішення, працювати на місцеву громаду», – говорить Денис Шуригін.
Нагрудний знак «Учасник АТО» вручається військовослужбовцям та працівникам Збройних сил України, які залучалися й брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення з метою виконання службових (бойових) завдань, та яким надано статус учасника бойових дій.
Варто зазначити, що деякі з депутатів були збентежені візитом працівника військового комісаріату до сесійної зали.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*