У Херсонській міській раді створено фракцію «Солідарність»

У Херсонській міській раді депутати приступили до виконання своїх повноважень. На установчій сесії міської ради новообрані депутати склали присягу та отримали посвідчення. До речі, депутатський корпус оновився на 70% і в політиці з’явилися нові імена, яким довіряють люди.

DSC_0047

Депутати обрані від Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» на першій сесії заявили про створення депутатської фракції «Солідарність», керівником якої обрали Олену Урсуленко, а заступником – Сергія Жуйкова. До депутатської фракції увійшли 11 депутатів обраних від БПП. Керівництво фракції підкреслює про відкритість та готовність до діалогу з представниками демократичних сил.
«Вперше у виборчому законодавстві України були враховані права жінок. Партія «Солідарність» Блок Петра Порошенка» намагалася максимально виконати 30% гендерну квоту. Як результат – до Херсонської міської ради від нашої партії з 11 депутатів обрано 3 жінки (27%). Ми налаштовані на конструктивну та ефективну роботу з максимальною реалізацією депутатського мандата», – розповідає голова Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка», депутат Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*